Değerlerimiz

HEDEF MAKİNA başarılı geçmişiyle Türkiye’nin en iyi inşaat makinası ve kaldırma ekipmanları üreticisi olmakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

HEDEF MAKİNA inşaat makinaları ve kaldırma ekipmanlarının projelendirilmesi, satışı, üretimi, eğitimi ve satış sonrası teknik destek verilmesi ile kiralanması faaliyetlerini sürdürmektedir.

HEDEF MAKİNA’NIN ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı, kalite ve güvenliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır.

HEDEF MAKİNA hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknolojiyi, yüksek marka kalitesini ve tamamen güvenli makinaları hizmetlerine sunmaktadır. HEDEF MAKİNA markasının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. HEDEF MAKİNA ,özellikle inşaat makinaları ve kaldırma ekipmanları sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

HEDEF MAKİNA,hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye yi bütün dünya da temsil etmektedir. Ayrıca HEDEF MAKİNA yeni yatırımlarıyla hız kesmeden büyümektedir.

HEDEF MAKİNA, Dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.